درباره ما

شرکت آمال فعالیت خود را از سال۲۰۱۸ در زمینه صادراتی شروع کرده و در زمینه های مختلف همچون فرش های ماشینی ، تجهیزات رستورانی ، سازه های فلزی و آهنی ، لوازم منزل و آشپزخانه ، تجهیزات موکبی و محرم، ظروف پلاستیکی و منتوجات پلاستیکی و علاوه بر آن در صادرات پوشاک به شکل های مختلف فعالیت نموده .
با توجه به سابقه درخشان و استقبال مشتریان خود ،توانسته است روابط گوناگونی با تولید کنندگان رسمی و درجه یک بازار برقرار کند که این روابط به دلیل دست اول بودن توانسته است که رضایت که رضایت کامل خریداران خارجی را جلب کند . و همچنین سعی بر آن داریم که واسطه های مختلف را ‌در امر صادرات کنار گذاشته و به طور مستقیم وارد بازار رقابت محصولات ایرانی در خارج از کشور ایران شویم.
همچنین ضمن همکاری های مستمر با شرکت های باربری و ترخیصکاران مورد اطمینان در مرزهای کشور توانسته ایم که تمامی محصولات را از مبدا تا مقصد به صورت تضمینی به دست مشتریان رسانده و از هزینه های مازاد که برخی از سواستفاده گران به آن میپردازند یا خرابی ها و تلف شدن محصولات بکاهیم

 

شرکت بازرگانی آمال

سایت موجود که متعلق به شرکت آمال می باشد ، جهت نمایش نمونه محصولاتی است که صادرات آنها با موفقیت انجام شده است و تولید کننده های اصلی نیز همکاری مستقیم با ما را دارند
شما نیر اگر در حوزه فعالیت کسب و کار خود هر گونه سفارشی که داشته باشید ، ما آن را دریافت کرده و پس از بررسی شرایط تولید و قیمت گذاری آن را به شما ارائه خواهیم داد.تا خطرات احتمالی تجارت شمارا و مصارف و هزینه های جمع آوری اطلاعات شمارا از بین ببریم .

شما قادر هستید که با یک تماس یا پیام در فضای مجازی واتساپ با ما ارتباط گرفته و توضیحات خود را کامل بفرمایید.

( تولید کنندگان و صاحبان کسب و کار میتوانند تولید خود را با ما در میان گذاشته تا بطور مستقیم بازاریابی آن را در برنامه کار قرار دهیم)

شبکه های اجتماعی برای شرکت بازرگانی آمال

پیام رسان واتس اپ

برای اتصال از طریق واتس اپ کلیک کنید 9303602007(98+)

پیام رسان اینستاگرام

برای اتصال از طریق اینستاگرام کلیک کنید
amalcompany

پیام رسان تلگرام

برای اتصال از طریق تلگرام کلیک کنید 9303602007(98+)

شعبه های حمل و نقل ما:

  • در ایران: قم، تهران، مشهد
  • در عراق: بغداد، نجف، کربلا